Запрошуємо на відкриту лекцію Олександра Стародубцева — «Ідентичність та смисли в громадах – громада як ціле, трасформація громади».

Для тих, хто цікавиться локальною ідентичністю та процесами суспільних змін.

Поговоримо про громаду як цілісну систему: як формується її ідентичність, що об’єднує людей навколо спільних смислів і як змінюється громада в періоди трансформацій. Розглянемо як бачити взаємозв’язки між людьми, середовищем і процесами, які відбуваються в громаді.

На учасників також чекає інтерактивна частина, яка допоможе подивитися на власну громаду під іншим кутом і краще зрозуміти процеси, що впливають на її розвиток.

📅 Коли: 30 липня (четвер)
⏰ Початок: 17:00
📍 Локація: район 44-кварталу
⏳ Тривалість: 2–2,5 години

Олександр Стародубцев — керівник програмного напрямку у Фундації Множина та викладає в провідних українських школах управління: KSE, УКУ, KMBS тощо.

✍️ Реєстрація обов’язкова

Матеріал підготовлений у межах проєкту «Імпульс», що реалізовується Міжнародним фондом «Відродження» та Фондом Східна Європа за фінансування Норвегії (Norad) та Швеції (Sida). Зміст матеріалу не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження», Фонду Східна Європа, Уряду Норвегії та Уряду Швеції.