Вже цієї суботи!
Що чекає на учасниць та учасників?
Ми навчимось переключатись від зовнішнього потоку інформації на внутрішній стан. Розкриємо в собі творчі здібності і проявимо їх. Та через творчість приведемо в баланс емоції.
Ми навчимось переключатись від зовнішнього потоку інформації на внутрішній стан. Розкриємо в собі творчі здібності і проявимо їх. Та через творчість приведемо в баланс емоції.
Чекаємо на вас:
В суботу, 15 червня
Так, у нас заплановано два заходи, і ви зможете обрати той, що більше підходить саме вам. Заповнюйте форму за відповідним лінком.
Участь безкоштовна за умови реєстрації.
Захід відбудеться в рамках проєкту “Коло підтримки” за організації Об’єднання Відповідальних Громадян завдяки фінансовій підтримці наших донорів із SILC.