70 кущів вічнозеленого самшиту висадили за 20 хвилин! Чудові невибагливі рослини тепер прикрашатимуть подвір’я Вальдорфської школи, здоров’язберігаюча та оздоровча система освіти якої відома в усьому світі.

Тут багато уваги приділяють навчанню не лише мозком, а й дотиками, коли дитина щось будує, створює. У пріоритеті, не на узбіччі такі види діяльності, як шиття, будування, валяння, вишивання, малювання, скульптура, різьба. Ми дуже здивувалися, дізнавшись, що ворота шкільного подвір’я — це виріб учнів. Меблі та реквізит у закладі виготовлені з натуральних матеріалів.

Діти цієї школи разом з батьками та вчителями 15 листопада долучилися до корисної з погляду і виховання, й екології справи — посадки самшиту, саджанці якого закупили для школи представники ДЗК — ДніпроЗемКонсалт  у межах проекту ОВГ «Зелена ініціатива».

Керівник компанії Ігор Нікітін, який зі своїми співпрацівниками взяв активну участь в озелененні шкільного подвір’я, розповів, що вперше отримав досвід благодійності: «Це дуже приємно — робити такі справи, віддача неймовірна, позитивні емоції переповнюють. Раджу іншим підприємцям спробувати себе на цій ниві. Окрім того, я дізнався, що в нашому місті є така школа. Тут усе дивовижне. Глобуси, зроблені руками дітей, картини, скульптури, дерев’яні іграшки. Те, що в 10 класі учні самостійно створюють геодезичні мапи, мають геодезичну практику, здивувало мене й моїх колег найбільше».

Ми поцікавились у директорки школи, якої вона думки про ініціативу. «Приходьте ще🙂», — жартома відповіла Валентина Шульц, неймовірно душевна людина, яка увесь час випромінювала тепло та доброзичливість. Нас не полишало відчуття, ніби прийшли в гості до рідної людини. «Уся команда Об’єднання Відповідальних Громадян та співпрацівники Ігоря усміхалися впродовж екскурсії школою. Коли у мене буде дитина, то вона з великою ймовірністю піде в цю школу, бо це любов», — зізналася менеджерка проекту Анна Ємельянова.

Радіємо, що хороші задуми об’єднують хороших людей, приносять результати. Потроху вчимося самі й учимо інших бути соціально відповідальними. І ще. «Зелену ініціативу» цього разу підтримала навіть пані погода — завбачливо відтермінувала серйозні заморозки та була напрочуд лагідною. Уже наступного дня після висадки самшиту пішов сніг.❄️