![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2021/07/214366341_4229429490458373_5911270013558507011_n.jpg)
Спікер Форуму просторових змін, консультант з інтегрованого планування та місцевого розвитку Микола Костриця. Разом із командою йому вдалося трансформувати громадські простори в Житомирі.
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2021/07/214654878_4229429500458372_2719228592736508635_n.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2021/07/214121632_4229429680458354_5329381948888910894_n.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2021/07/214366341_4229429480458374_8523630718928139664_n.jpg)
«Я не знайомий з усією командою Об’єднання Відповідальних Громадян, але те, що роблять ці люди, мені дуже імпонує. Дуже добре, коли є такі урбаністичні низові ініціативи. Моя позиція така: треба вчитися постійно самому та ділитися знаннями. І тим, що мені вдалося, я завжди готовий ділитися з тими, хто хоче це робити. Щось ми почули, щось ви почуєте нове. В обміні знаннями завжди виникають нові ідеї, нові колаборації, нові проєкти і можлива співпраця. Супер, що така ініціатива є в Кривому Розі. Це означає, що у вас є хороші шанси на зміни, тому що люди — головні змінотворці. ГО ОВГ як раз є такою, яка може крок за кроком змінювати місто на краще».
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2021/07/214975785_4229429717125017_8074822102735462151_n.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2021/07/213518082_4229429700458352_7094408640403852519_n.jpg)
На фото — Микола Костриця під час екскурсії містом, яку провели для спікерів Форуму просторових змін Денис Дубов і Юлій Морозов. Маршрут: культурно-громадський центр ШELTER+ — футбольне поле «Пенуел» Християнський Футбольний Клуб (колишнього «Гвардійського») — відвали.