![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2019/11/PhotoWatermark-20191123122316-1.png)
Нарешті настала ця зворушлива мить, яку з нетерпінням чекали усі учасники й організатори Хелпфесту, що відбувся 28 липня за підтримки Об’єднання Відповідальних Громадян.
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2019/11/PhotoWatermark-20191123114453-1.png)
22 листопада дитячому центру гематоонкології, який знаходиться у 8 лікарні, передали необхідне обладнання на загальну суму 32 576 грн. Саме стільки грошей зібрали під час Хелпфесту та благодійного аукціону й завдяки окремим благодійним пожертвам.
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2019/11/PhotoWatermark-20191123114303.png)
Друзі, завдяки вам вдалося придбати і передати для маленьких пацієнтів кисневий концентратор, стетоскоп, два пульсоксиметри і три бі-браунівські системи (інфузомати).
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2019/11/PhotoWatermark-20191123113850.png)
Менеджер ОВГ Анна Ємельянова зазначила: «Ми допомогли втілити в життя чудову ініціативу. Придбане обладнання пришвидшить одужання багатьох діток. Також ми допомогли людям, які ініціювали благодійний захід, повірити у свої сили й у те, що все можливо. Для нас це є дуже цінним».
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2019/11/PhotoWatermark-20191123113712.png)
Сповнена емоцій, головна ініціаторка благодійного фестивалю, тренерка із Зумботанців Вікторія Бондарева у своєму відео щиро подякувала кожній людині, яка долучилася до проведення цього заходу, не залишилася байдужою й узяла участь у фестивалі, а також ОВГ за сприяння в реалізації проєкту.
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2019/11/PhotoWatermark-20191123113758-1.png)
Ми зі свого боку дякуємо Вікторії за неймовірну ініціативу, за її добре і чуйне серце. Дякуємо всім, хто допомагав, підтримував, самовіддано працював, готував, розважав, танцював та активно долучався до локацій.
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2019/11/PhotoWatermark-20191123113942.png)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2019/11/PhotoWatermark-20191123131923.png)
Також дуже дякуємо нашим партнерам, які безкоштовно надавали свої послуги, товари, щоб ми змогли зібрати необхідні кошти. Дякуємо Першому Криворізькому, Експерт-КР, сайту Кривий Ріг LIFE, Першому Міському, сайту 0564.ua, які активно анонсували та висвітлювали подію.