М’які іграшки подобаються представникам будь-якої статі та віку. Дорослих вони повертають в безтурботне дитинство, а дітям стають кращими друзями і компаньйонами в веселих іграх. Саморобні собачки, зайчики і ведмедики несуть в собі потужний заряд любові і позитивної енергетики. А ще – це чудовий і яскравий елемент декору дитячої кімнати і безпрограшний варіант подарунка близькій людині.
Протягом зустрічі в нашому теплому колі ви зможете не тільки створити чудові речі, але й виразити своє «Я», а також дати вихід вашому теперішньому станові, міркуванням, мріям та надіям.
Приємний бонус – спілкування та смаколики.
Що будемо створювати?
Іграшка розміром до 20 см
Колір можна обрати на свій смак з представлених
Запрошуємо вас до участі вже в цю п’ятницю, 14 червня
Початок зустрічі – о 17:00
Збираємося в районі Соцміста
Як приєднатися? Заповнюйте форму
Кількість місць обмежена, тож поспішайте!
Зустріч відбудеться за фінансової підтримки The German Marshall Fund of the United States. Зміст публікації є виключною відповідальністю Об’єднання Відповідальних Громадян і не обов’язково відображає позицію Німецького фонду Маршалла.