На цьому тижні до Об’єднання Відповідальних Громадян завітали гості з українського представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ). Ремонт частини кімнат на другому поверсі «Гарту» відбувається саме завдяки підтримці цієї організації.
Спеціаліст представництва МОМ з відділу моніторингу та оцінки цікавився потребами жителів міста і нашого проєкту, зʼясовував, яка саме наразі потрібна допомога та чи задоволені наданою підтримкою . Поспілкувалися в теплій атмосфері за горнятком чаю.
Висловлюємо IOM Ukraine щиру подяку за співпрацю та відчутний вклад у прискорення відкриття Центру відновлення військових та цивільних «Гарт» у Кривому Розі.
Співпраця відбувається в рамках проєкту «Шлях стійкості: підвищення стійкості українців шляхом зміцнення потенціалу психологічної підтримки для ветеранів».
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2024/04/6_IMG_5336.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2024/04/IMG_4407.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2024/04/IMG_4401.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2024/04/2_IMG_5328.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2024/04/3_IMG_5351.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2024/04/4_IMG_5353.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2024/04/5_IMG_5346.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2024/04/7__IMG_5338.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2024/04/6_IMG_5336.jpg)