Заходи неформальної освіти у Нововоронцовській громаді – можливість згуртувати мешканців, допомогти їм сконцентруватися на проблемах і шукати шляхи вирішення.
2 нові зустрічі із мешканцями 4 сіл ОТГ були присвячені детальному розбору створення проєкту: плануванню, формуванню, втіленню.
![📝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcc/1/16/1f4dd.png)
Присутні із задоволенням ознайомилися з презентаціями, предметами яких були створення місцевого ринку, а також облаштування зупинки громадського транспорту.
Наче й прості речі, але це те, що поліпшить загальний побут в громаді й обов’язково має бути втілене, як тільки припиняться активні обстріли земель Нововоронцовщини.
Нове завдання – робота з діаграмою Ганта: мешканці мають розділити свої задуми на окремі задачі й спланувати їх виконання в розрізі часу. Чекаємо на результати.
Дякуємо панові Олександру Серьогіну за гарну подачу матеріалу та приклади із власного досвіду.
Проєкт реалізовується Об’єднання Відповідальних Громадян у співпраці з Нововоронцовською селищною військовою адміністрацією.
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2024/03/022.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2024/03/023.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2024/03/024.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2024/03/025.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2024/03/026.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2024/03/027.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2024/03/028.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2024/03/029.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2024/03/030.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2024/03/031.jpg)