Протягом півтора місяця більш ніж 140 людей безоплатно отримали кваліфіковану психологічну підтримку і допомогу в Кривому Розі.
Багато це чи мало? Якби ми всі рушили кудись потягом, то зайняли б 3,5 вагони-купе! Кожен мав змогу почути й бути почутим. Це були члени родин військовослужбовців, ветерани, курсанти, внутрішньо переміщені особи.
На жаль, зазнали того чи іншого впливу повномасштабної війни переважна більшість українців. “Наша мета – допомогти людям впоратися з викликами війни і поширювати думку, що піклування про себе – це не егоїзм, а необхідність, щоб вистояти зараз та надалі жити повним життям” — психологиня Євгенія Журавель.
Об’єднання Відповідальних Громадян висловлює подяку україно-швейцарському проєкту Психічне здоров’я для України, завдяки підтримці якого відбулись індивідуальні психологічні консультації, робота в групах, семінари і фінальна зустріч.
П.С. В рамках стратегічного напрямку організації, тривають інші проєкти у яких ми надаємо психологічну підтримку. Приєднуйтесь до каналу “Коло підтримки“.
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/12/29-1.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/12/2-1.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/12/3-1.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/12/4-1.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/12/5-1.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/12/6-1.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/12/7-1.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/12/8-1.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/12/9-1.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/12/10-1.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/12/11-1.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/12/12-1.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/12/13-1.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/12/14-1.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/12/15-1.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/12/16-1.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/12/17-1.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/12/18-1.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/12/19-1.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/12/20-1.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/12/21-2.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/12/22-2.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/12/23-2.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/12/24-2.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/12/25-2.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/12/26-2.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/12/27-1.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/12/28-1.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/12/29-1.jpg)