Багато хто із нас в цей час потребує підтримки й допомоги. Що для цього потрібно?
По-перше, усвідомлення й чіткий намір людини. “Дбати про себе – це не егоїзм: це прояв відповідальності і відчуття власної цінності”, як відзначила психологиня Євгенія Журавель.
По-друге, наявна можливість отримати цю допомогу.
Така можливість – проєкт, що реалізовується Об’єднання Відповідальних Громадян за підтримки україно-швейцарського проєкту Психічне здоров’я для України протягом останніх 6 тижнів.
За цей час сформувалося коло людей, які потребували й потребують підтримки. Учасниці й учасники відвідували індивідуальні консультації з фахівцем, долучалися до груп психологічної підтримки, брали участь у тематичних семінарах з важливих тем.
Нині ми вирішили зібрати їх разом. Все – для того, щоб познайомитися ближче, поспілкуватися, порівняти здобутий досвід. Як свідчить практика, люди потребують не лише психолога, а й спілкування один з одним.
Люди важливі. Ми щиро радіємо, що ви були з нами протягом цього часу. І ми точно не прощаємося.
Наша спільнота зростає. Сподіваємося, так триватиме і надалі.
Слідкуйте за оновленнями на нашій сторінці й долучайтеся до телеграм-каналу “Коло підтримки KR“, щоб першими дізнаватися про нові заходи психологічної підтримки і долучатися до них.
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_8973.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_8971.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_8946.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_8999.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_8996.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_9009.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_9006.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_9025.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_8991.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_9031.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_9013.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_9021.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_9033.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_9042.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_9039.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_9049.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_9052.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_9054.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_9063.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_9068.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_9081.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_9098.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_9099.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_9139.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_9134.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_9160.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_9100.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_9119.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_9153.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_9126.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_9175.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_9174.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_9189.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_9194.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_8921.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_8936.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_8941.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_9198.jpg)