Наш спільний проєкт увіллється та підсилить один зі основних напрямків поточної роботи «Об’єднання» — напрям психологічної допомоги.

Мета — посприяти психологічному відновленню жінок, матерів з дітьми і/та внутрішньо переміщених осіб. Навчитись піклуватися про своє ментальне здоровʼя.

В межах проєкту, наступні послуги надаватимуться БЕЗОПЛАТНО:
-Індивідуальні психологічні консультації.
Індивідуальні зустрічі для осіб, які потребують глибокої підтримки у розумінні та подоланні травматичних вражень. В рамках проєкту передбачена можливість одержати від 1 до 3 консультацій для кожної людини. Кількість місць обмежена, тому варто звернутися завчасно.
-Групові сесії та зустрічі спільноти
Де учасники можуть поділитись своїм досвідом, знайти взаємну підтримку та розуміння у спільному контексті та під супроводом досвіченого психолога.
Старт групових зустрічей – вже цієї суботи, 11 листопада
– Семінари-тренінги
Плануються психоедукаційні заходи, на яких ви отримаєте необхідну та корисну інформацію про психічне здоров’я, психологічні негаразди, їх наслідки для особистості та шляхи подолання. Слідкуйте за новинами, приблизно за тиждень до події ми зробимо анонс.

Психологи проєкту є дипломованими фахівцями, які мають значний досвід у наданні психологічної підтримки та консультацій в різних сферах психології, включаючи роботу з травматичними досвідами та емоційними викликами.

Проєкт направлений на підвищення вашого психоемоційного добробуту, адаптації до невизначеності та посилення життєстійкості у довгостроковому періоді. Та вже після перших зустрічей учасники мають можливість знизити рівень стресу та тривожності, отримати ефективні інструменти самодопомоги та відчути потрібну підтримку.

Бережіть себе і до зустрічі!

Проєкт «Інтегрована гуманітарна відповідь в умовах війни та післявоєнного відновлення» реалізується Об’єднання Відповідальних Громадян за підтримки міжнародного благодійного фонду Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health.