Нагадаємо: цей проєкт Об’єднання Відповідальних Громадян реалізує за сприяння та підтримки міжнародного партнера Prague Civil Society Centre.

Співпраця з міжнародними партнерами для багатьох постраждалих громад є ключовою та визначальною в процесі відновлення. Водночас громади, маючи потребу в залученні коштів, стикаються з проблемою відсутності досвіду міжнародного співробітництва і фахівців, які здатні ефективно залучати ресурси донорів у громаду.

Саме для вирішення цієї проблеми і формується «Офіс залучення ресурсів», який допомагатиме громадам із пошуком, формуванням заявок, отриманням донорських коштів і супроводом проєктів відновлення.

До співпраці запрошуються постраждалі від війни громади з Дніпропетровської та Херсонської областей, що мають потребу в залученні донорських коштів на своє відновлення.

Пропонуємо представникам громад, що бажають долучитися до проєкту, заповнити анкету за цим посиланням: https://bit.ly/45PXodT. Дедлайн прийому заявок — 24 вересня. Після отримання заявок будуть обрані громади для співпраці.

На попередньому етапі проєкту було проведене дослідження успішних кейсів відновлення, на основі якого створена дорожня карта рекомендацій для громад. Вона доступна за посиланням https://bit.ly/3LkDUFP