Вдалось виконати роботу значного більшого обсягу, ніж було заплановано. Ми ламали стіни, виносили і складали дошки і балки. Дуже багато дошок і балок.
Словом, робота не легка, як то кажуть – чоловіча. Проте представниці прекрасної статі не пасли задніх, вони задавали темп. Їх мотивація та енергія запалювала і надихала.
Команда Об’єднання Відповідальних Громадян висловлює вдячність жінкам і чоловікам, які долучилися і прийшли допомогти. У перервах встигли провести екскурсію будівлею: пройшлись кімнатами на першому поверсі, дослідили величезний прохолодний підвал, поговорили про деякі особливості конструктивістських будівель.
Було приємно побачити людей, що прийшли вже вдруге. І не менш приємно – людей, які щойно приєдналися до нашої креативної команди.
Друзі, ви неймовірні! Чекаємо на третій толоці!
Усіх охочих долучитись до відновлення запрошуємо у спеціальну групу.
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/08/NIK05621.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/08/NIK05530.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/08/NIK05531.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/08/NIK05534.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/08/NIK05566.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/08/NIK05579.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/08/NIK05585.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/08/NIK05603.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/08/NIK05606.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/08/NIK05635.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/08/NIK05639.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/08/NIK05647.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/08/NIK05551.jpg)