Благодійний концерт відбудеться у пʼятницю, 18 серпня 2023 року, о 17:00. Ініціювало захід неформальне молодіжне обʼєднання «Генератор».

Благодійним концертом гурту розпочинається низка заходів інформаційного агентства Перший Криворізький 1KR.UA Новини Кривого Рогу цього літа у тісній співпраці із «Генератором».

«Одні із наших інформаційних партнерів — незалежне криворізьке медіа 1kr.ua — ще навесні запропонували підтримати проведення концерту, який чекає криворізька молодь. Так ми маємо можливість провести не просто концерт, а зробити його благодійним, адже для нашого молодіжного об’єднання це надзвичайно важливо — підтримувати одне одного у складні часи», — говорить Daria Honchar – співорганізаторка та проєктна менеджерка «Генератора».

«Нам страшенно імпонують молодіжні ініціативи, тому ми вирішили, що цього літа дуже хочемо разом послухати музику, яка вже є частинкою нашої української історії цього літа. Цим ми дамо старт запланованим екскурсіям містом, публічним зустрічам та неочікувано кльовому медіапроєкту, який ми реалізуємо із колегами-медійниками та криворізькою молоддю із «Генератора», — говорить головна редакторка інформагентства “Перший Криворізький” Sofiia Skyba.

Tember Blanche — це сучасний український інді-поп дует із Києва, створений у 2020 році. Колектив складається з Олександри Ганапольської – солістки й авторки пісень та гітариста й саундпродюсера Владислава Лагоди.

«Tember Blanche — це перш за все про синергію двох людей», – говорить про себе дует.

Найвідоміші пісні, які вже полюбилися багатьом українцям, — «Вечорниці», «Завтра», «Про Київ», «Друг».

Музиканти вийшли у фінал національного відбору на Євробачення-2023 із піснею «Я вдома» та запамʼяталися публіці світлим меланхолійним настроєм.

«Я співаю тільки про те, що відчувала на собі. Про все людське, яке б воно не було, на перший погляд, небажане, неприємне, особисте», — пояснює солістка.

Гроші, отримані з квитків, будуть витрачені на потреби постраждалих від російської агресії, якими опікується БО «39 жіноча сотня самооборони м. Кривий Ріг».

Захід організовується у партнерстві з інформаційним агентством «Перший Криворізький» у межах проєкту «Історичне літо».

Коли?
18 серпня 2023 року о 17:00

Скільки?
Донат від 200 гривень на монобанку нашої команди https://send.monobank.ua/jar/7uxM7JCKcK

(у призначенні платежу обов’язково вкажіть ваше ПІБ (або email) і номер телефону)

Де?
ДУЕТ, пл. Визволення, 2

Контакти для зв’язку: +380679892266 – Дарія