Держава й донори допомагають тим, у кого є стратегія. Цю істину чудово розуміють у прифронтових громадах.
Стратегічна сесія в Нововоронцовській ОТГ – логічний крок після численних досліджень ситуації в громаді, проведених протягом попередніх двох місяців представниками Об’єднання Відповідальних Громадян та Оперсо – Оперативна соціологія.
Офлайн-захід зібрав активних мешканців громади, старост населених пунктів, представників військової адміністрації. Особливу підтримку в організації надав голова ОТГ Андрій Селецький.
Економічного розвитку
Особливий потенціал для того, щоб відновити громаду й підняти її на якісніший щабель розвитку, за спільними оцінками, мають рекреаційна сфера, питання логістики, а також видобутку природних ресурсів – червоної глини, вапняку та мінеральних вод.
Детальний план відновлення вже опрацьовується.
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/05/11.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/05/22.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/05/33.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/05/44.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/05/555.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/05/66.jpg)