![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/04/341111356_1220895931864490_8197092794014283036_n.jpg)
На початку тижня відбулася зустріч представників Об’єднання Відповідальних Громадян з головою Зеленодольської ОТГ Дмитром Невеселим.
Предмет обговорення
– Результати кількісного соціологічного дослідження серед мешканців громади
– Результати опитування ВПО із Зеленодольської громади
– Подальший план дій
Ключовий підсумок досліджень
Найбільш нагальною потребою у громаді лишається відновлення житла. Проте зросла і потреба в гуманітарній допомозі, навіть за наявності продуктів у магазинах та ліків в аптеках. Проблема ремонту доріг актуальна, але процес розмінування є важливішим. Ці та інші результати досліджень буде опрацьовано та враховано при написані програми відновлення.
Майбутні кроки
Готуємося до проведення загального форуму в Зеленодольській громаді з напрацювання проєктних ідей та напрямків відновлення. Проведемо спільну робочу нараду з активними мешканцями ОТГ та представниками влади.
Нагадаємо, що проєкт реалізовано за підтримки Friedrich Naumann Foundation for Freedom Ukraine у співпраці з Зеленодольською міською територіальною громадою та Нововоронцовською селищною військовою адміністрацією.