Наші друзі, ГО Рух без Меж та творче об’єднання Poroda, запрошують на поетичні читання криворізької авторки Ірини Новіцької.

Донати, зібрані під час заходу, йдуть на облаштування Центру відновлення військових і цивільних у Кривому Розі.

Захід, який відбудеться 26 березня в IT Hub, присвячено Всесвітньому дню поезії. Початок — о 15:00. Вхід — безкоштовний, обов’язкова реєстрація — за посиланням.

Ірина Новіцька — поетка, письменниця, мисткиня, перекладачка. Брала активну участь у літпроцесі нульових, публікувалася в численних альманахах і журналах, видала збірку «Mp3». Має інвалідність і є членкинею ГО Рух без Меж, яка відстоює права маломобільних громадян та розвиває інклюзію у Кривому Розі.

“День поезії — це про всіх, хто її пише й любить, незалежно від статусу”, — наголошують організатори, дякуючи Державному університету економіки та технологій за інклюзивну локацію, яка дозволяє авторам та авторкам з інвалідністю бути почутими.

Ми ж спільно з культурно-громадським центром ШELTER+ допомогли організувати трансфер для гостей, що користуються кріслами колісними.

Під час заходу організатори також планують поговорити про творчість і вшанувати пам’ять Володимира Вакуленка — дитячого письменника й поета, вбитого окупантами в Ізюмі.

Для гостей, які захочуть поділитися власною поезією, наприкінці передбачено вільний мікрофон.