![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/02/001.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/02/002.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/02/003.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/02/004.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2023/02/005.jpg)
Громадяни, відірвані від дому, потребують різнобічної допомоги. В даному випадку йдеться про засоби пересування нашим довгим містом.
Ініціативу реалізовано в рамках проєкту #BikesForUkraine від U-Cycle. У Кривому Розі задум вдалося втілити завдяки представниці Об’єднання Відповідальних Громадян, відомій активістці велоруху Anna Atamanchuk.
Велосипеди доставляються до України з Європи, ремонтуються місцевими майстернями. В нашому випадку, над роверами попрацював Екіпірувальний Центр Великан, за що ми персонально вдячні Kirill Tohtamysh та його давньому проєкту #добровер.
Після цього в Центр підтримки ВПО «24» «двоколісні коні» були вручені новим власникам.
Станом на зараз ідеться про 11 байків. Проєкт лише стартує і вже є успішним. Найближчим часом до міста надійде нова, більша партія велосипедів для ВПО та волонтерів.
P.S. Ґречно дякуємо нашим партнерам з Експерт-КР – експертне відео про Кривий Ріг за чудовий матеріал про ініціативу. Відеорепортаж ви можете переглянути за лінком.