Внутрішньо переміщені особи прибувають до Кривого Рогу цілими родинами. Там, у зоні окупації або пекельних боїв, лишилося нормальне життя з власною оселею та стабільним джерелом доходу.
Передбачити, що буде завтра, складно, а декому скрутно й сьогодні.
Піклуючись про співгромадян, спільними зусиллями Культурно-громадський центр ШELTER+ і ГО “Об’єднання Відповідальних Громадян” за партнерства World Food Program та Polska Akcja Humanitarna (PAH) організовали проєкт з видачі гуманітарної допомоги.
За попередньою реєстрацією видаються продуктові набори вагою 11,592 кг. У складі: борошно, олія, макароні вироби, консервовані боби, м’ясні консерви.
Додатково, завдяки ГО “Волонтерська допомога 4.5.0”, родини ВПО з малечею у віці до 2-х років отримують набори дитячого харчування.
Звісно, це не вирішить всіх проблем переселенців. Утім, бачити радість і задоволення батьків, що відчувають турботу в новому, чужому місті та, нарешті, мають певний “ґрунт під ногами” — безцінно.
Працюємо далі.
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2022/11/0008-2.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2022/11/0001-2.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2022/11/0002-2.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2022/11/0003-2.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2022/11/0004-2.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2022/11/0005-2.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2022/11/0006-2.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2022/11/0007-2.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2022/11/0008-2.jpg)