Будь-яка галузь тримається на людях, що “горять” своєю справою.
І вже не так важливо, воєнний час чи мирний. Навпаки, війна кидає нові виклики й дає нові можливості стати кращими.
Медпрацівники криворізьких лікарень нерідко мають занедбаний спадок та змушені працювати в умовах дефіциту найелементарніших речей. Попри це, вони налаштовані робити свою справу й розвивати свої заклади як для цивільних, так і для військових.
Такий ентузіазм вартий поваги та підтримки.
Допомогли фахівцям одного з міських лікувальних закладів із забезпеченням. Лікарі отримали 3 операційні столи і безліч інструментів для хірургів, ортопедів та травматологів. Запас обладнання виявився таким, що є можливість навіть поділитися частиною з колегами з інших закладів.
Як це вдалося? Завдячуємо:
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tba/1.5/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tba/1.5/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tba/1.5/16/2705.png)
Ця гарна історія цілком може перерости у щось більше. В планах — налагодити відеозв’язок між двома лікарнями з України і Німеччини та обговорити подальшу співпрацю медзакладів предметніше.
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2022/11/010.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2022/11/006.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2022/11/007.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2022/11/008.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2022/11/009.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2022/11/010.jpg)