З настанням холодного дощового сезону це стало нагальною потребою наших бійців. Тож на базі Культурно-громадський центр ШELTER+ відкрився імпровізований швейний цех.
Ініціатива пошиття належить жінкам, що перемістилися до Кривого Рогу з тимчасово окупованих територій та зони бойових дій. Виробництво одночасно допомагає покращити матеріальне забезпечення підрозділів, а також залучити до корисної справи нових криворіжців.
Перша партія плащ-наметів була узгоджена для 96-го батальйону 60-ї бригади. Довгий час не вдавалося їх передати. Коли завідувач із забезпечення підрозділу отримав дбайливо упакований “товар”, виявилося, що отримають його не всі – батальйон поніс втрати. Чергова трагедія цієї жорстокої війни…
Маємо наочну ілюстрацію того, наскільки важко дається ЗСУ звільнення південних земель. Разом із тим, є мотивація допомагати захисникам якомога активніше. Віримо, що все недаремно і перемога буде за нами.
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2022/10/311567666_500672725436264_7627341390317836841_n.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2022/10/311703569_500672768769593_589411741131143933_n.jpg)
N4227
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2022/10/312437631_500672822102921_134748216591402865_n.jpg)
N4207