129-та бригада ТрО, без перебільшення, стала легендарною.
На початку війни бійці тримали рубежі й не дали ворогові увірватися до Криворізького району.
Зараз вони успішно женуть ворога з населених пунктів Херсонської області та фігурують на перших шпальтах новин. До Нової Каховки та Херсону — ще багато праці, але ми віримо в хлопців!
Проте не однією вірою. Воїни отримали нову бойову автівку — бус Volkswagen T4. Транспорт можна використовувати для виконання бойових завдань та вчасного порятунку поранених.
Допомогли придбати, доставити, оформити, обслужити і пофарбувати авто. За те, якою “лялечкою” стала машина, окремо відзначимо Стоп’ятнашка: волонтери центру завжди творчо й з душею підходять до дизайну техніки для військових.
“Дякуємо Александр Курепин та всім причетним! Автівка була вкрай необхідна для нашої роти! Машинка вже поїхала в Херсонський край”, — радість і подяка від представника підрозділу — безцінна.
Продовжуємо допомагати нашим захисникам!
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2022/10/311002085_485342233635980_1796111040622061283_n.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2022/10/311041379_485342166969320_6461232661008158449_n.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2022/10/311002085_485342233635980_1796111040622061283_n.jpg)