Кінотеатр «Олімп» прийняв перших глядачів спеціального кінопоказу для батьків із малюками. Наймолодшій із них виявилось усього шість місяців. Та попри свій вік маленька кіноманка дала мамі Аліні Артемчук можливість додивитися мультфільм: «Мені дуже сподобався мультик. Я його давно хотіла подивитися, але не було з ким залишити дитинку. Аліса дуже класно почувалася. Правда, час від часу відволікалася на іграшку. Усе було дуже зручно: і підгузок замінити, і погодувати дитинку, і візочок де поставити».

Напрочуд жвавий дворічний Сергійко обстежив увесь кінозал. Здавалося, що запасів його енергії вистачить ще на пару сеансів. Мамі Ліні Бочаровій насолодитися переглядом не вдалося, проте вона щиро пораділа за свого непосиду, який гарно потусував з однолітками.

Узагалі цього разу кінозал жив своїм окремим життям, не менш цікавим, ніж на екрані. Шарудіння, шепіт, нерозбірливі слова, угукання, улюлюкання, скигління), хрумкання, схлипування, дитячий сміх — уся ця симфонія звуків оживляла і посилювала 3D-ефект мультика зі сценами дикої природи.
Не могла не підкупити дитяча відвертість трирічного Філіпа Сампіра, який під час свого першого інтерв’ю заявив, що мультик йому не сподобався, бо був страшний і жахливий. Нашу репортерку малий попросив піти, бо дружити з нею не збирається. Правда, згодом передумав).


А от мама Філіпа Олена Сампір подякувала ОВГ і зазначила: «Це дуже гарна ідея. Привести дитину до кінотеатру раніше я боялася через гучний звук. Сьогодні ми вперше на кіносеансі. Тут негучний звук, м’яке світло, можна пересуватися. Я би ще раз хотіла прийти».

Керівниця проєкту «Кривий Ріг — Зручний», у межах якого був організований кінопоказ, Анна Ємельянова пообіцяла спробувати врахувати побажання татусів і на майбутнє розмістити сповивальний столик у чоловічому туалеті, адже з дітками приходять не лише матусі.


У більшості з присутніх діток це був перший похід до кінотеатру, незабутній, сповнений нових вражень. Ми щиро радіємо, що змогли порадувати маленьких криворіжців і їхніх батьків.