VІІ Фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків Чілдрен Кінофест 2020 відбудеться онлайн — з 29 травня по 7 червня на офіційному сайті фестивалю. Місія фестивалю — розвивати в Україні традицію спільних сімейних переглядів кіно та залучати дітей до створення кінофільмів. Усі покази — безкоштовні, за попередньою реєстрацією на сайті.

Покази конкурсної програми триватимуть протягом 7 днів, переглянути їх можна в будь-який зручний час.

«Карантинні обмеження не дають змоги провести фестиваль так, як ми звикли — у понад 20 містах України, з повними залами на тисячі та сотні маленьких глядачів. Але це не тільки виклики, а й неймовірні можливості — Совеня Чарлі та Чілдрен Кінофест цього року можуть завітати у кожен український дім», — коментують перенесення фестивалю в онлайн-формат організатори.

Програму фестивалю буде оголошено всередині травня.

До конкурсної програми фестивалю увійдуть фільми для аудиторії віком від 4 років, відібрані командою Чілдрен Кінофесту на найбільших європейських кінооглядах для дітей і підлітків.

Фільм, який стане переможцем цьогорічного Чілдрен Кінофесту, як і завжди, обере аудиторія — після перегляду стрічок конкурсної програми глядачам буде запропоновано оцінити свої враження.

У межах фестивалю вже вчетверте відбудеться Конкурс дитячих фільмів. За традицією, переможців визначить журі українських кінематографістів: продюсерка та директорка Одеського міжнародного кінофестивалю Юлія Сінькевич, зірка серіалу «Перші ластівки» актор Максим Самчик, аніматор Олег Маламуж, автор стрічки-переможця VІ Чілдрен Кінофесту «Викрадена принцеса». Глядачам також запропонують проголосувати онлайн та обрати переможця в номінації «Приз глядацьких симпатій» — автори найкращого фільму в цій категорії отримають 10 000 гривень.

Четвертий конкурс дитячих фільмів, оголошений восени 2019 року, зібрав понад 220 заявок з усієї України. З них буде відібрано по 5 фіналістів у двох категоріях — від 7 до 10 років і від 11 до 14. Лідерами за кількістю заявок стали Київська, Харківська, Дніпропетровська та Львівська області. Фіналістів буде названо 19 травня.

Почесним послом фестивалю у 2020 році став музикант, продюсер, автор пісень і фронтмен гурту «Бумбокс» Андрій Хливнюк.

Сайт фестивалю:
www.childrenkinofest.com

Партнери: Гете Інститут, Посольство Швеції в Україні, Посольство Норвегії в Україні, Британська Рада в Україні, Посольство Естонії в Україні.
Медіапартнери: Фокус, Теленеделя, Освіторія Медіа, 4mama, Розвиток дитини, Колобок, НУШ, Kinowar.
Радіопартнер: RadioKids.

Довідка за телефоном 0972093910 (Станіслав Корнієнко, координатор фестивалю).