![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2019/12/PhotoWatermark-20191211092617-1.png)
9 грудня відбулося перше ознайомче заняття клубу з вивчення ділової англійської мови, яку відточували разом з волонтером Корпусу Миру Thomas Choi.
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2019/12/PhotoWatermark-20191211093303.png)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2019/12/PhotoWatermark-20191211093023.png)
Один з учасників мовного тренінгу Микита Шевченко зазначив: «Отримав від Томаса дуже багато корисної інформації. Дізнався про речі, яких сам ніколи б не знайшов. Планую займатися і надалі». Підприємець часто має справу з англомовними документами, а також не відкидає можливості працювати за кордоном з іноземними клієнтами.
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2019/12/PhotoWatermark-20191211092927.png)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2019/12/PhotoWatermark-20191211092826.png)
Менеджер проєкту Анна Ємельянова радить користуватися нагодою безкоштовно попрактикувати англійську мову з носієм: «Ми зацікавлені, щоб мешканці нашого міста вивчали міжнародну мову, розширювали свій кругозір, мали можливість мандрувати, знайомитися з культурою інших країн, переймати новий досвід. Просвітництво, рівність доступу до освіти є важливим складником діяльності ОВГ».
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2019/12/PhotoWatermark-20191211092734.png)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2019/12/PhotoWatermark-20191211093231.png)
Заняття проходитимуть щопонеділка в конференц-залі ОВГ о 18:30 для всіх охочих. Вхід вільний.
Адреса: Кривий Ріг, вул. Генерала Радієвського, 34А.