![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2019/11/76993333_2630793843655287_2823607372650381312_n.jpg)
16 листопада наш колега, консультант проєкту «Просто» Андрій Кургуз успішно провів свій перший тренінг з основ SMM. Захід відбувся за підтримки ОВГ.
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2019/11/76602214_2630793740321964_8518102659838771200_n.jpg)
Готуючи матеріал, Андрій не просто озброївся теорією, а спирався на власний досвід, що є дуже цінним. Уже два роки Андрій веде сторінку RadPortal – Інформаційний Портал Радушного, яка має більше 2000 підписників. Для селища з населенням у 3000 мешканців це високий показник і радше виняток. Про таке ще минулого року говорили метри SMM, у яких учився майбутній тренер.
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2019/11/75472743_2630793123655359_678817352044773376_n.jpg)
Андрій зміг легко залучити до активної взаємодії всіх учасників завдяки вправі «Ліфт» та іншим практичним завданням. Присутні ставили запитання і попросили підготувати тренінг із таргетингу. Виникла досить мила дискусія навколо смайликів🙂 — у яких ситуаціях вони зайві, а в яких потрібні?
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2019/11/75492453_2630793613655310_7627152822890397696_n.jpg)
Учителька англійської мови, представниця новопільської громади Дарина Арцимєєва поділилася своїми враженнями: «Дуже актуальний контент, матеріал дійсно відповідав моїм очікуванням, багато інструментів я буду використовувати. Надзвичайно вдало підібрані вправи, які забезпечили інтерактив. Ми не просто були пасивними учасниками, ми взаємодіяли, обмінювалися певним досвідом, дійсно відпрацьовували на практиці поданий матеріал».
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2019/11/75486103_2630793506988654_5906225784627920896_n.jpg)
Молодий ліберал Микола Шайда підкреслив важливість таких тренінгів: «Ми зараз живемо у світі соціальних медіа, й уміння користуватися соціальними мережами є дуже важливим, оскільки відкриваються нові можливості, якщо ти правильно до цього підходиш. Тому я намагаюся відвідувати подібні заходи, адже в кожному з них беру щось нове. Сьогодні теж дізнався багато цікавого».
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2019/11/76611034_2630793106988694_896517785306267648_n.jpg)
Вітаємо з дебютом нашого колегу та бажаємо йому успіхів у подальшій діяльності! Раді бачити у своїй команді людей, які самі не стоять на місці й допомагають розвиватися іншим.