Під час акції «Рік без Каті» криворіжці підписали резолюцію до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова і начальника Криворізького відділу поліції Сергія Лукашова з вимогою вплинути на хід розслідувань нападів на активістів.
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2019/11/73370562_2605495902851748_9146087596466634752_n-1.jpg)
Учора Тарас Юрченко передав документ до Криворізького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області, де його було офіційно зареєстровано.
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2019/11/74974793_2605496279518377_2912944629437431808_n.jpg)
«Ми чекаємо на відповідь. Пильнуємо за тим, як надалі просуватиметься розслідування», — зазначив Тарас.
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2019/11/70506871_2605498729518132_1674759262271700992_n.png)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2019/11/75540267_2601740699893935_6063832276729331712_n.jpg)