8 жовтня небайдужі криворіжці мали нагоду дізнатись про те, як забезпечити доступне середовище маломобільним групам населення.
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2020/01/72077968_2539295182805154_208041352460500992_o.jpg)
Спікерка Mariia Nikitina розповіла учасникам заходу про зміну державних будівельних норм, можливості участі людей з інвалідністю у формуванні міського простору.
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2020/01/72691424_2539295726138433_725517381857705984_o.jpg)
«Наразі в Україні державні будівельні норми для людей з інвалідністю ніяк не поєднані із загальними державними будівельними нормами. Ми сподіваємось, що найближчим часом цю проблему буде врегульовано і ми отримаємо один великий документ, який відповідатиме за ДБНи для всіх», — повідомила Mariia.
Також спікерка розповіла про приклади позитивної та негативної комунікації з міською владою. Зокрема про те, як у Вижниці чиновники стали її колегами в питанні створення інклюзивного простору.
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2020/01/72254617_2539295169471822_1150896904268152832_o.jpg)
«Приємно знати, що є справді успішні кейси облаштування доступного простору. Вразила кількість учасників і їх строкатість. Марію прийшли послухати як громадські активісти і журналісти, так і представники міської влади, державних і комунальних підприємств», — ділиться враженнями організатор заходу Юрій Понькін.