14 вересня переможниця конкурсу міні-грантів від Світлани Сови «На старт!» Дарина Нівінська, яка отримала сертифікат на 500 євро, відкрила власний англомовний простір для дітей Английский with Love.
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2019/09/70117605_1411081455724523_16340606804557824_n.jpg)
Нагадуємо, що у квітні пройшов фінал конкурсу «На старт!», мета якого — підтримати жіноче підприємництво в нашому місті. На ньому були представлені 55 проєктів. Перемогли Дарина Нівінська та Олена Дубова. Приз глядацьких симпатій, заснований членом Ради ОВГ Олександром Козаченком, отримала Анна Трипольська.
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2019/09/69841538_734678600309754_8326528929250672640_n.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2019/09/70244968_734678766976404_5669342322320474112_n-1.jpg)
Дарина представляла освітній проєкт із навчання англійської мови дітей віком від 2 до 5 років. Вона навіть не мріяла увійти в топ фіналісток і подала заяву в останній день, а от тепер відкрила сучасний білінгвальний міні-садочок по вулиці Костенка,11. Тут є велика ігрова зала, зона для батьків, два кабінети для дошкільнят і школяриків. Для втілення мрії в життя знадобилося менше пів року.
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2019/09/69945110_737275890050025_7598000350116708352_n.jpg)
«Почуття змішані. Це досить важко. Жодної вільної хвилинки для себе. Але коли зачиняєш центр, виходиш, двишся на нього збоку і розумієш, що це твоє, то, звичайно, відчуваєш неймовірний захват», — ділиться своїми емоціями Дарина Нівінська.
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2019/09/69823181_732071873903760_6312701025664892928_n.jpg)
Засновниці конкурсу, членкині Рада Жіночих Ініціатив та Ради Об’єднання Відповідальних Громадян Світлані Сові також бракує слів від захвату: «Я навіть не уявляла, що таке може бути. Думала, якийсь невеличкий кабінетик відкриє. А тут просторе приміщення, у прекрасному місці, з багатьма напрямками. Отримавши премію Петера Гьоттеля від SILC, Swedish International Liberal Centre, я довго вирішувала, як нею розпорядитися. Зараз надзвичайно радію, що вклала гроші саме в цей проєкт».
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2019/09/70110844_732071837237097_7486764051519766528_n.jpg)
Вітаємо Дарину з початком підприємницької діяльності, бажаємо їй подальшого успіху! Як просувається бізнес Олени Дубової та Анни Трипольської, ми розкажемо в наступних постах.