28 липня за підтримки Об’єднання Відповідальних Громадянвідбувся благодійний фестиваль HelpFest зі збору коштів для дитячого гематоонкологічного відділення 8 лікарні. Більше місяця підготовки із залученням величезної кількості волонтерів! Підтримали захід 19 партнерів, зокрема й наша організація. https://www.facebook.com/events/1274172186076241/permalink/1318704738289652/
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2019/07/67726515_2406409402760400_2925999925562966016_o.jpg)
Завдяки небайдужим криворіжцям за 9 годин вдалося зібрати 25 700 грн. Остаточна сума стане відома після інтернет-аукціону, який відбудеться найближчим часом. Але вже цієї суми достатньо, щоб придбати Оксимат.
«Я вражена відданістю справі людей, які організували й підготували захід. Пишаюся знайомством із кожним. Мої дівчата, наче бджілки, робили цей фестиваль, були його рушійною силою. Anya Yemelyanova і Денис Дубов віддалися повністю нашій меті. Це так дивовижно! Ми всі були там під пекучим сонцем, стикалися з постійними труднощами, але все одно робили свою справу, бо знали, заради чого ми всі там зібралися. Хіба це може не захоплювати?! Добрo росте, і зрощуємо його ми — люди!», — зазначила ініціаторка Victoria Bondareva.
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2019/07/67645801_2406409356093738_8556492872826748928_n.jpg)
А для нас справжнім дивом стало те, як звичайна тренерка зумби, мама двох діток, Victoria Bondareva змогла достукатися до неймовірної кількості людей. Разом зі своїм колективом вона рішучо відмовилася від участі в концерті до Дня міста на знак протесту проти несправедливості з боку місцевої влади, яка не віддала гроші, призначені для святкування Дня міста, онкохворим діткам. Вікторія ініціювала проведення благодійного концерту зі збору коштів для 8 лікарні. Її рішення стало помахом крила метелика, який виріс у масштабний яскравий фестиваль.🤩🌈
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2019/07/67410302_2406409159427091_2451542709509292032_n.jpg)
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2019/07/67669992_2406409186093755_753845989709709312_n.jpg)
І чого тут тільки не було!🙃 Лотерея, аукціон, дивовижна фотозона, різноманітні розваги. Катались на роликах, займались йогою, танцювали, грали в настільний теніс, стрибали на батуті, танцювали твістер, заплітали модні косички, робили тату й аквагрим. Усе це заїдали смачнючими пончиками. Насолоджувалися виступами Поліни Пасічник, Сергія Васюти, Олени Федотової та Арсенія Журавля. З’ясували, що холі-тайм дорослі полюбляють не менше, ніж діти😜
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2019/07/67573687_2406418349426172_958014269511696384_o.jpg)
Одним словом, НАМ ЦЕ ВДАЛОСЯ! Розважитися і зробити добру справу!