![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2019/05/58571074_314570579234867_2146777031390527488_n.jpg)
Фото з сайту Pzu Cracovia 18. Maraton
5 днів тому ми розповідали про інваспортсменку, якій допомогли з поїздкою на марафон до Кракова члени нашої організації. Так от Надія Дмитрук повернулася до рідного міста з перемогою, знову здобувши друге місце. І це попри негоду!
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2019/05/58586595_2248503732068148_8161488231011975168_n.jpg)
Фото з сайту Pzu Cracovia 18. Maraton
«Пробігли дистанцію 42 км 95 м під дощем. Усі мокрі до білизни. Але я виборола 2 місце. Завдяки силі волі, відповідальності перед Україною і гордості за неї», — сказала спортсменка.
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2019/05/58689405_341979256677071_7889739113253830656_n.jpg)
Фото з сайту Pzu Cracovia 18. Maraton
Ми щиро вітаємо Надію з перемогою!
Більше про Надію Дмитрук читайте тут:https://www.facebook.com/vidpovidalni/posts/2237853856282623?