![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2018/05/32949557_1681953195229438_3808044959571902464_n.jpg)
Фото Dmytro Aliokhin
19 травня в КГЦ ШELTER+ відбулася презентація суспільно-культурного проекту UKRAЇNER, який, за словами автора проекту Богдана Логвіненка, з’явився з бажання розповісти про Україну світові. Але про Україну незнану, багатогранну — таку, якою її не побачиш у підручниках, путівниках, офіційних джерелах. Волонтери проекту, а їх близько 200, — це шукачі скарбів, особливих коштовностей — талантів, традицій, особистостей, невідомих місцин тощо. По містах і селах вони намагаються віднайти щось надзвичайне, приховане, чого немає в інших куточках країни і що варте насправді бути відкритим для загалу, що розкриває глибину нашої землі, її багатющої духовної скарбниці.
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2018/05/32936066_1681953058562785_1570402418951192576_n.jpg)
Фото Dmytro Aliokhin
«Ми мало знаємо одне про одного. Наш рух сповільнений, бо ми не знаємо, що навколо нас є дивовижні ініціативи, люди. Коли ми почали популяризувати Україну, самі зрозуміли, що не знаємо її, і зараз наново відкриваємо для себе», — Богдан Логвіненко.
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2018/05/32903100_1681953158562775_2709260555658461184_n.jpg)
Фото Dmytro Aliokhin
До речі, ШELTER+ виявився тією родзинкою в нашому регіоні, справжньою схованкою, яку визначили вартою уваги UKRAЇNER. Про центр та його діяльність було знято сюжет, який згодом побачить весь світ. Під час зйомок співзасновники ШELTER+ Юлій та Роман Морозови як завжди із захопленням розповіли про своє дітище, якому присвятили більше 10 років і яке продовжує плодоносити, даруючи місту нові проекти, об’єднуючи навколо талановитих людей, даючи можливість їм розкриватися.
Кривий Ріг — це 11-й регіон з 16 запланованих творчою групою експедицій. До уваги глядачів було представлено кілька готових сюжетів. Зокрема «Полтавщина без натурниці» подарувала купу позитивних емоцій та познайомила криворіжців з незвичайним скромним і веселим скульптором-самоучкою, який живучі вдалині від цивілізації, виставляє свої творіння просто на городі та який завдяки волонтерам проекту і 800 небайдужим людям потрапив до Греції. Але це окрема історія.
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2018/05/33040751_1681953068562784_6012823810602958848_n.jpg)
Фото Dmytro Aliokhin
Чекаємо з нетерпінням сюжет про наш ШELTER+ і дякуємо організаторам проекту, волонтерам за їхню кропітку важливу цінну працю, яка з-під землі дістає ті поклади, що формують харизму нашої країни!
![](https://vidpovidalni.org/wp-content/uploads/2018/05/32944999_1681953015229456_27701461022408704_n.jpg)
Фото Dmytro Aliokhin