Об’єднання Відповідальних Громадян подарувало квитки на “Піратів карибського моря” для найуспішнішої дитячої команди “Пенуела”

Home/Новини Об'єднання/Об’єднання Відповідальних Громадян подарувало квитки на “Піратів карибського моря” для найуспішнішої дитячої команди “Пенуела”

Об’єднання Відповідальних Громадян преміювало походом до кінотеатру “Олімп” команду Християнський Футбольний Клуб “Пенуел”, яка цього року найяскравіше проявила себе в офіційних змаганнях. Це футболісти 2005–2006 років народження, які зокрема вперше в історії клубу виграли Кубок області.

Об'єднання Відповідальних Громадян подарувало квитки на "Піратів карибського моря" науйспішнішій дитячій команді "Пенуела"

Я сам люблю футбол і уважно стежу за розвитком “Пенуела”, тому ми з радістю зробили цей маленький внесок в культурний і соціальний розвиток молодих футболістів“, – підкреслив активіст Об’єднання Відповідальних Громадян і співвласник кінотеатру “Олімп” Александр Курепин. Хлопці разом подивилися у форматі 3D найсвіжіший блокбастер з франшизи “Піратів Карибського моря”.

Похід у кіно минув чудово, – розповів волонтер Станіслав Лаврентьєв, який допомагає в розвитку цієї команди. – Багато яскравих емоцій, співпереживань акторам та відвертий сміх – усе це трохи освіжило голови молодих футболістів від насиченого сезону, особливо його напруженої кінцівки. Їм довелося протягом тижня провести три офіційні гри, включно з фіналом кубку в Дніпрі. Це забрало в хлопців усі фізичні та емоційні сили, тож такі можливості для нас дуже важливі“.

2017-06-25T18:12:49+02:00 Червень 17th, 2017|Новини Об'єднання|