23 квітня за підтримки Об’єднання Відповідальних Громадян у Кривому Розі відбудеться показ фіналістів та переможців фестивалю соціальної відеореклами «Молодія» 2012 та 2013 років.

Найкраща соціальна реклама від "Молодія"

«Молодія» – це щорічний фестиваль, де молоді кінематографісти висловлюють свою громадянську позицію, озвучують свої ідеї щодо вирішення певних соціальних проблем мовою кіно.

Мета фестивалю: з одного боку – підтримати молодих кінотворців, з іншого – привернути увагу громадськості до українських та загальнолюдських соціальних проблем.

Кредо фестивалю: соціальна реклама – це не скиглення, голосіння чи сухе наведення статистичних даних. В пріоритетах «МолоДії» конструктив, свіжі ідеї, оригінальне художнє втілення, гумор та здорова іронія.

Роботи фіналістів і переможців вже були представлені на телебаченні і сьогодні презентуються в рамках мандрівного фестивалю найбільшими містами України. «Молодія» вже відвідала Крим, Івано-Франківськ, Чернігів, Ямпіль, Черкаси, Луцьк, Житомир, Кіровоград, Острог і врешті завітає до Кривого Рогу.

Вхід вільний.

Докладніше про Молодія тут: molodiya.com.ua

Стежити за новинами в соціальних мережах можна тут: vk.com/molodiya_kr